Manažer projektu

Boskovice
Informační systémy - Gatema IT a.s.

Abychom byli schopni zaručit našim zákazníkům prvotřídní služby, hladký průběh implementace podnikového informačního systému a bezproblémovou spolupráci, hledáme vhodného kandidáta/ kandidátku na pozici Vedoucí projektu.

Co bude Vaším úkolem?

  • řízení projektů implementace ERP systému HELIOS ve všech jeho fázích – od plánování, přes vedení, realizaci, vyhodnocení a reporting výsledků
  • stanovení časového a finančního plánu realizace projektu
  • sestavení a vedení projektového týmu
  • koordinace činností a jejich návaznosti
  • kontrola časového harmonogramu
  • vyhodnocení možných příležitosti, minimalizace rizik projektu
  • řízení komunikace, podpora a motivování členů týmu
  • řízení změn v projektu

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost s realizací projektů
  • zkušenost s implementací SW projektů je výhodou
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • klientský přístup a zájem o dlouhodobou spolupráci
  • samostatnost, zodpovědnost, systematičnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme Vám:

  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost Home Office (po zapracování, standard 2 dny v týdnu)
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní dobu 37,5 hod. týdně
  • příspěvek na dojíždění
  • stravenkový paušál
  • kávu na pracovišti zdarma
  • jazykové kurzy, podporujeme vzdělávání
  • mateřskou školku v areálu firmy
  • podporu a součást zkušeného týmu
  • zázemí stabilní, silné české společnosti
  • pěkné moderní pracovní prostředí

Na nového kolegu / kolegyni se už teď těšíme!

Pošlete nám své CV. Děkujeme.

Máte zájem o tuto pozici?

Pokud vás pozice zaujala, vyplňte, prosím formulář.

Maximálně 5 souborů

Osobní data z Vašeho životopisu zpracováváme za účelem výběrového řízení na konkrétní otevřenou pracovní pozici ve firmě Gatema Holding s.r.o. Z právní podstaty "Oprávněný zájem" není potřeba Váš souhlas ke zpracování osobních dat. U neúspěšných kandidátů je životopis zlikvidován ihned po skončení výběrového řízení (skartace, výmaz), u úspěšných uchazečů je životopis uchován u personalisty v elektronické podobě po dobu nezbytně nutnou (6 měsíců). Po této době je životopis zlikvidován (skartace, výmaz). Vaše právo v oblasti nakládání s osobními daty uplatňujte na: info@gatema.cz nebo písemně na adrese sídla společnosti pomocí formuláře na www.gatema.cz/ke-stazeni.