Personalista/tka

Boskovice
Administrativně-správní činnost - Gatema Holding s.r.o.

Náplň práce:

  • správa personální dokumentace a databáze zaměstnanců,
  • kompletní zajišťování náborů, podpora adaptačního procesu zaměstnanců,
  • zajištění dalších úkonů spojených se vznikem, průběhem či ukončením prac. poměru,
  • vzdělávání a rozvoj zaměstnanců,
  • zajišťování pracovnělékařských služeb,
  • péče o zaměstnance, komunikace s nimi a řešení jejich požadavků,
  • úzká spolupráce s vedením společnosti, poskytnutí opory ve všech oblastech HR,
  • účast na auditech,
  • podpora procesu hodnotících pohovorů,
  • aktivní účast na zlepšování interních procesů,
  • podílení se na správě FB a LinkedIn,
  • organizace / podílení se na firemních akcích,
  • komunikace s úřady, školami, apod.,
  • volnočasové aktivity se zaměstnanci.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ, nejlépe humanitního zaměření,
  • praxe na obdobné pozici (výrobní firma výhodou),
  • orientace v zákoníku práce, jeho aplikování do praxe,
  • uživatelská znalost MS Office,
  • organizační a komunikační schopnosti,
  • zodpovědnost, pečlivost a samostatnost,
  • empatie,
  • schopnost jednat s lidmi,
  • prezentační dovednosti,
  • schopnost dotahovat zadané úkoly,
  • ŘP skup. B,
  • umění naslouchat jak zaměstnancům, tak i vedení společnosti.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí stabilní společnosti,
  • přátelský kolektiv,
  • 5 týdnů dovolené,
  • možnost občasné práce z domu,
  • jazykové a profesní vzdělávání,
  • stravenkový paušál,
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání,
  • mateřská školka v areálu společnosti,
  • káva a čaj na pracovišti zdarma,
  • firemní akce, aj.

Předpokládaný nástup od srpna 2024.

Máte zájem o tuto pozici?

Pokud vás pozice zaujala, vyplňte, prosím formulář.

Maximálně 5 souborů

Osobní data z Vašeho životopisu zpracováváme za účelem výběrového řízení na konkrétní otevřenou pracovní pozici ve firmě Gatema Holding s.r.o. Z právní podstaty "Oprávněný zájem" není potřeba Váš souhlas ke zpracování osobních dat. U neúspěšných kandidátů je životopis zlikvidován ihned po skončení výběrového řízení (skartace, výmaz), u úspěšných uchazečů je životopis uchován u personalisty v elektronické podobě po dobu nezbytně nutnou (6 měsíců). Po této době je životopis zlikvidován (skartace, výmaz). Vaše právo v oblasti nakládání s osobními daty uplatňujte na: info@gatema.cz nebo písemně na adrese sídla společnosti pomocí formuláře na www.gatema.cz/ke-stazeni.