Provozní technolog

Boskovice
Výroba desek plošných spojů - Gatema PCB a.s.
ikonavhodné i pro absolventy

Náplň práce:

  • řízení, kontrola a optimalizace procesů na výrobních linkách,
  • zajištění a organizace technologické přípravy výroby,
  • provádění chemických analýz lázní a metalografických výbrusu, vč. vyhodnocení výsledků,
  • práce s IS Helios,
  • komunikace napříč odděleními (kvalita, výroba),
  • navrhování nových technologií a inovací, jejich ověřování.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání materiálového/chemického směru nebo SŠ s maturitou v chemickém oboru,
  • znalost výroby desek plošných spojů velkou výhodou, ne však podmínkou,
  • praxe na obdobné pozici či v chemickém průmyslu výhodou,
  • znalost práce na PC (MS Office),
  • pokročilá znalost AJ (technická dokumentace, SW technologických linek),
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, rozhodnost,
  • schopnost učit se novým postupům,
  • schopnost vyhodnotit výsledky analýz,
  • zkušenost s prací v IS výhodou.

Nabízíme:

  • kvalitní zaškolení a práce v perspektivním oboru,
  • práce ve dvousměnném provozu,
  • 5 týdnů dovolené,
  • stravenkový paušál,
  • jazykové a profesní vzdělávání,
  • příspěvek na dopravu,
  • pracovní doba 7,5 hod. denně,
  • zázemí silné české společnosti,
  • moderní administrativní a výrobní prostředí,
  • dlouhodobá spolupráce,
  • firemní akce,
  • káva a čaj na pracovišti zdarma.

Pozice je vhodná i pro absolventy!!

Těšíme se na Vaše životopisy.

Máte zájem o tuto pozici?

Pokud vás pozice zaujala, vyplňte, prosím formulář.

Maximálně 5 souborů

Osobní data z Vašeho životopisu zpracováváme za účelem výběrového řízení na konkrétní otevřenou pracovní pozici ve firmě Gatema Holding s.r.o. Z právní podstaty "Oprávněný zájem" není potřeba Váš souhlas ke zpracování osobních dat. U neúspěšných kandidátů je životopis zlikvidován ihned po skončení výběrového řízení (skartace, výmaz), u úspěšných uchazečů je životopis uchován u personalisty v elektronické podobě po dobu nezbytně nutnou (6 měsíců). Po této době je životopis zlikvidován (skartace, výmaz). Vaše právo v oblasti nakládání s osobními daty uplatňujte na: info@gatema.cz nebo písemně na adrese sídla společnosti pomocí formuláře na www.gatema.cz/ke-stazeni.